Monster High - pro Nintendo 3DS v angličtine

  • pro: Nintendo 3DS v angličtine
  • Naše cena: 806  Kč s DPH
Toto zboží nelze koupit
Monster High
Kliknutím si zvolte variantu zbožíNaše cenaDostupnostPočet kusů
pro Wii v angličtine Zobrazit detail varianty 806 Kč
Toto zboží nelze koupit
pro Nintendo 3DS v angličtine Zobrazit detail varianty 806 Kč
Toto zboží nelze koupit
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
VýrobceVisio Sport (ddr.cz)
Datum vydání11.11.2011
Typ hryHra pro děti
PEGI RatingPEGI 7
Typ hry Hra pro děti

Hry určené pro děti především předškolního věku. Vyznačují se velmi jednoduchým způsobem zpracování, jsou především kreslené s minimálním množstvím psaného textu. Populární jsou herní zpracování nejrůznějších pohádek, jako například Hledá se Nemo či Tygrova výprava.

PEGI Rating PEGI 7

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny 3, ale které obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu, jsou v této kategorii. Jisté scény částečné nahosti mohou být dovoleny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Výrobce:
Visio Sport (ddr.cz),
Datum vydání:
11.11.2011

 

Tento semestr se ve strašidelných síních Monster High™ objevila další ghúlka – vy!

Ve hře Monster High™ Ghoul Spirit™ si můžete vytvořit a upravit svého vlastního strašidelně roztomilého avatara a začít se učit zrůdnostem a šílenostem. Spřátelte se s novými spolužáky, získávejte monstrózní pověst a staňte se královnou tance Terror Under the Sea (Podmořská hrůza).

Monster High™ Ghoul Spirit™ je první hrou, ve které se můžete zapsat do školy pro strašidla a najít tu báječné přátele. Ve hře si budete postupně zpřístupňovat další úkoly a aktivity, jako jsou například “šílený kadeřník” či “kostýmová kalamita”, a postupně si budete budovat záhrobní popularitu.

Příznivci Monster High se zde setkají se svými oblíbenými postavami, například Frankie Stein™, Draculaura™, Cleo de Nile™, Lagoona Blue™, Clawdeen Wolf™, a možná tu natrefí i na některé nové protagonisty.

 

Vlastnosti produktu:

 

Nová ghúlka - Hra Monster High Ghoul Spirit přináší zbrusu novou postavu, která by se brzy měla objevit i v příslušném seriálu. Ale pozor – tahle dívka zdědila talent po svém velice slavném otci!

 

Originální příběh - Ponořte se do sedmi originálních epizod, které na herní konzole přinášejí vlastní potrhlý styl.

 

Úprava skříňky - Studenti si mohou na svou skříňku nejen lepit samolepky, ale vystavovat tu získané trofeje, převlékat se, měnit obsah kabelky nebo si prohlížet karty s hlášením.

 

Rozsáhlý areál - Užijte si různá báječná prostředí, jako je například Creepateria, Home Ick, Coffin Corridor, Ghoul’s Bathroom, Mad Science Laboratory, Belfry a spoustu dalších.

 

Pomocí nástroje pro mikrofon si můžete ve hře užít spoustu zábavy. Pomocí DSi kamery se též můžete vyfotografovat a pak si svou rodinu a přátele ghúlifikovat.

 

Zboží Monster High je zařazeno v kategorii Akční hry