Lego : Piráti z Karibiku - pro Nintendo 3DS v angličtine

  • pro: Nintendo 3DS v angličtine
  • Naše cena: 806  Kč s DPH
Toto zboží nelze koupit
Lego : Piráti z Karibiku
Kliknutím si zvolte variantu zbožíNaše cenaDostupnostPočet kusů
pro PC s českými titulky Zobrazit detail varianty 806 Kč
Toto zboží nelze koupit
pro PS3 v angličtine Zobrazit detail varianty 806 Kč
Toto zboží nelze koupit
pro XBOX 360 v angličtine Zobrazit detail varianty 806 Kč
Toto zboží nelze koupit
pro Wii v angličtine Zobrazit detail varianty 655 Kč
Toto zboží nelze koupit
pro PSP v angličtine Zobrazit detail varianty 504 Kč
Toto zboží nelze koupit
pro NDS v angličtine Zobrazit detail varianty 494 Kč
Toto zboží nelze koupit
pro Nintendo 3DS v angličtine Zobrazit detail varianty 806 Kč
Toto zboží nelze koupit
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
VýrobceDisney Interactive
NovinkaAno
Datum vydání13.5.2011
DoporučujemeAno
Typ hryHra pro děti
PEGI RatingPEGI 7
Typ hry Hra pro děti

Hry určené pro děti především předškolního věku. Vyznačují se velmi jednoduchým způsobem zpracování, jsou především kreslené s minimálním množstvím psaného textu. Populární jsou herní zpracování nejrůznějších pohádek, jako například Hledá se Nemo či Tygrova výprava.

PEGI Rating PEGI 7

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny 3, ale které obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu, jsou v této kategorii. Jisté scény částečné nahosti mohou být dovoleny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Výrobce:
Disney Interactive ,
Datum vydání:
13.5.2011,
Doporučujeme

Hra LEGO Piráti z Karibiku přetváří akci, dobrodružství a nezapomenutelné momenty z oblíbené filmové série Piráti z Karibiku do světa LEGO, zahrnující osobitý humor LEGO figurek a fantastický svět postavený z kostiček populární stavebnice LEGO.

Kapitán Jack Sparrow k vám se svou posádkou připluje v akční hře LEGO Piráti z Karibiku od Disney Interactive Studios.

lego_pirati_z_karibiku_3.jpg 

Hra LEGO Piráti z Karibiku je akční adventurou vytvořenou na motivy světoznámé, úspěšné filmové série Piráti z Karibiku. 

Zahrnuje děj, místa a postavy z prvních tří dílů (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže a Piráti z Karibiku: Na konci světa), jakož i z připravovaného čtvrtého filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. Hra LEGO Piráti z Karibiku přetváří akci, dobrodružství a nezapomenutelné momenty z oblíbené filmové série Piráti z Karibiku do světa LEGO, zahrnující osobitý humor LEGO figurek a fantastický svět postavený z kostiček populární stavebnice LEGO. Hráči si budou moci vybrat z více než 70 figurek a zažít to pravé pirátské dobrodružství, škádlivý humor a úžasná stvoření celé série prostřednictvím akčního dobrodružství a veselých, nepředvídatelných LEGO scén. 

lego_pirati_z_karibiku_2.jpg

Hráči budou moci prozkoumávat také prostředí z filmu na více než 20 úrovních, vyzkoušet si režim příběhu pro dva hráče, a režim Freeplay s možností volby předchozích úrovní a objevování nových předmětů.

Hra LEGO Piráti z Karibiku je akční adventurou vytvořenou na motivy světoznámé, úspěšné filmové série Piráti z Karibiku.

lego_pirati_z_karibiku_1.jpg

Zahrnuje děj, místa a postavy z prvních tří dílů (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly, Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže a Piráti z Karibiku: Na konci světa), jakož i z připravovaného čtvrtého filmu Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna.

lego_pirati_z_karibiku.jpg

Hráči si budou moci vybrat z více než 70 figurek a zažít to pravé pirátské dobrodružství, škádlivý humor a úžasná stvoření celé série prostřednictvím akčního dobrodružství a veselých, nepředvídatelných LEGO scén. Hráči budou moci prozkoumávat, také prostředí z filmu na více než 20 úrovních, vyzkoušet si režim příběhu pro dva hráče, a režim Freeplay s možností volby předchozích úrovní a objevování nových předmětů.

Hra bude na trh uvedena současně s velmi očekávaným filmem Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna. 

 

Zboží Lego : Piráti z Karibiku je zařazeno v kategorii Dětské hry